Informació de jugador
Filtre per federació: ESP UKR Tots
Filtre per origen: ASSSA Enric Valor Alzira Ateneo Marítimo Castell de Riba-roja Ciudad de Manises EDAPA Escola Castelló La Creu La Vila Monteolivete Riba-roja Ribera Baixa Sueca Tabiya Alcoy Torrefiel Vila-real Tots
Jugadors i classificacions per Escola Castelló
Pos. | Ran. | Tít. | Nom | Fed. | Pts. | GE | BH-C1 | BH | APRO | SB | DirE | ELO FIDE | Nac. | FIDE ID | ID Nac. | Origen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4 | Casan Martinez, Alex | ESP | 4,0 | 6 | 17.5 | 20.5 | 1178 | 12.50 | 0.0 | 1450 | 0 | 94756929 | 0 | Escola Castelló | |
11 | 17 | Martinez Liao, Jaime | ESP | 3,0 | 6 | 16.0 | 18.0 | 1103 | 7.00 | 0.0 | 0 | 0 | 94793751 | 0 | Escola Castelló | |
16 | 7 | Barruguer Cobo, Noa | ESP | 2,5 | 6 | 16.0 | 18.0 | 1104 | 6.25 | 0.0 | 0 | 0 | 523065940 | 0 | Escola Castelló |
Emparellaments de jugador per Escola Castelló
Emparellaments de la ronda 6 per Escola Castelló (2024-04-07 - 17:30) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
4 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP | 1-0 | Liebana Villacanas, Carlos | 0 | ESP |
7 | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP | 0-1 | Luttenauer Pelaez, Lucas | 0 | ESP |
9 | Torres Biosca, Alba | 0 | ESP | 0-1 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 5 per Escola Castelló (2024-04-07 - 16:45) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | Fedoriaka, Platon | 0 | ESP | 1-0 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP |
4 | Diaz Caceres, Jordi | 0 | ESP | 1-0 | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP |
8 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP | 0-1 | March Lleti, Eric | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 4 per Escola Castelló (2024-04-07 - 16:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
3 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP | 1-0 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP |
6 | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP | 1-0 | Illueca Mendez, Carmen | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 3 per Escola Castelló (2024-04-07 - 12:00) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
1 | Yerko, Dmytro | 1561 | UKR | 1-0 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP |
4 | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP | 0-1 | Albert Anton, Cesar | 0 | ESP |
7 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP | 1-0 | Espinosa Olmos, Aran | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 2 per Escola Castelló (2024-04-07 - 11:15) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
2 | Escriva Colomar, Jose Manuel | 1503 | ESP | ½-½ | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP |
4 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP | 1-0 | Diaz Caceres, Jordi | 0 | ESP |
6 | Ferrandis Rudilla, Pablo | 0 | ESP | 1-0 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP |
Emparellaments de la ronda 1 per Escola Castelló (2024-04-07 - 10:30) |
|||||||
T. | Blanques | Res. | Negres | ||||
4 | Luttenauer Pelaez, Lucas | 0 | ESP | 0-1 | Casan Martinez, Alex | 1450 | ESP |
6 | Martinez Liao, Jaime | 0 | ESP | 1-0 | Albert Anton, Cesar | 0 | ESP |
7 | Barruguer Cobo, Noa | 0 | ESP | 1-0 | Nunez de Arenas Navarro, Teresa | 0 | ESP |